قطبی استعفا می دهد

فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به فکر استعفا از سرمربیگری این تیم ایرانی هستم. 

افشین قطبی پس از تساوی 2 بر 2 در هفته چهارم لیگ برتر مقابل ذوب آهن، ابراز ناخرسندی کرد و افزود: حوادثی در فوتبال ایران رخ داده که مرا خسته کرده است. به همین دلیل، به فکر استعفا هستم. نیمه اول خوب بودیم و چند فرصت مناسب را در اختیار داشتیم؛ اما در نیمه دوم ذوب آهن بهتر از ما بازی کرد و فرصت‌های خوبی نیز داشتیم.

وی درباره عملکرد داوری گفت: در نیمه اول همه شاهد بودند که داور به نشان پنالتی سوت زد؛ اما ترسید و ضربه نهایی را اعلام نکرد. داوران نمی‌خواهند ما ببریم و حتی بدون آنکه متوجه شود مارکو به انگلیسی چه چیزی گفته، راحت اخراجش کرد. اکنون خجالت می کشم که روی مارکو نگاه کنم. بارها دیده‌ام به برخی داوران فحش می‌دهند؛ اما هیچ برخوردی نمی‌کنند.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: دیوانه هستم که به ایران آمدم. اعتراض من این است چرا یک خارجی بی‌دلیل باید اخراج شود و این موضوع برای فوتبال ایران تاسف‌آور است. به همین دلیل، شرمنده و خجالت زده‌ام. اگر دوست ندارند بازی کنیم، امتیازات را از تیم ما کسب کنند.

سرمربی پرسپولیس گفت: دل من از هواداران خون است و به فکر آنها هستم. چند بار استعفا کرده‌ام و مجددا این کار را انجام خواهم داد زیرا از اینکه دوباره سرمربی پرسپولیس شدم، از خودم خجالت می‌کشم. آیا داوران در کشورهای اروپایی در حق چلسی و بایرن مونیخ هم چنین رفتار می‌کنند؟

افشین قطبی با اشاره به لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: برای حضور در این تورنمنت آماده هستیم؛ اما همانطور که گفتم، از بازگشت به پرسپولیس پشیمانم و می‌خواهم استعفا کنم.
/ 0 نظر / 31 بازدید